Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2021-11-04  |  Ostatnia aktualizacja: 2021-11-04
Trzej nowi partnerzy w programie COPA-DATA Partner Community
COPA-DATA Partner Community
COPA-DATA Partner Community

Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt poinformować, iż międzynarodowa społeczność programu Partner Community firmy COPA-DATA, powitała w swoim gronie kolejnych członków, firmy: PV Solar, G-Flex oraz Engilab, które dołączyły do naszego programu partnerskiego COPA-DATA Partner Community, który działa od 2011 i ma w swoich szeregach wiele znanych firm z Polski i zagranicy.

Powołany 10 lat temu program partnerski COPA-DATA Partner Community posiada obecnie ponad kilkaset członków z całego świata. Jego celem jest budowanie, wspólnie z partnerami, w oparciu o ich wiedzę i doświadczenie nowoczesnych rozwiązań opartych o Platformę zenon. COPA-DATA Polska realizując tę strategię zaprosiła do współpracy firmy PV Solar, G-Flex i Engilab.

PV Solar to firma powstała w 2013 roku, od początku działająca w branży fotowoltaiki. „Zaczęliśmy jako mały instalator domowych instalacji, a na dzień dzisiejszy tworzymy farmy fotowoltaiczne oraz instalacje przemysłowe" – mówi nam Pan Sławomir Oczoś – główny inżynier w firmie PV Solar. I dodaje dalej: ,, Drugim profilem działalności jest sprzedaż hurtowa komponentów fotowoltaicznych. Na dzień dzisiejszy rocznie tworzymy instalacje o sumarycznej mocy sięgającej nawet kilkunastu megawatów, a klienci hurtowni zakupują u nas kilka kontenerów materiału tygodniowo.''

Więcej informacji oraz pełną ofertę partnera można znaleźć na: https://pv-system.pl/.

Firma G-Flex założona została w odpowiedzi na zapotrzebowanie na najwyższą jakość usług w zakresie automatyki przemysłowej. „Tworzymy kompleksowe systemy sterowania dla maszyn i urządzeń. Wykonujemy integracje nowych i używanych maszyn na liniach produkcyjnych. Nasi pracownicy posiadają bogate doświadczenie w migracji i optymalizacji istniejących systemów sterowania. Naszą misją jest tworzenie niezawodnych, bezpiecznych, ergonomicznych i przyjaznych środowisku rozwiązań realizujących i wspierających proces produkcji" – komentuje Pan Rafał Golnau, założyciel firmy i prezes zarządu.

Dodatkowe informacje można znaleźć na: https://g-flex.pl/

Engilab to firma zatrudniająca inżynierów z bardzo dużym doświadczeniem w branży automatyki, która powstała w 2020 roku, prowadząca działalność w zakresie specjalistycznego projektowania, wdrażania planów i rozwiązań dla klientów końcowych oraz inżynierii i związanego z nią doradztwa technicznego.

W ramach swojej wizji firmy chcą stale zwiększać swoją rozpoznawalność i udział w rynku poprzez oferowanie wysokiej jakości rozwiązań, spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dzięki współpracy z międzynarodową firmą COPA-DATA i poszerzeniu swojego portfolio o wszechstronną Platformę Programową zenon osiągną ten cel w najbliższej przyszłości.

Partnerska współpraca kluczem do sukcesu

COPA-DATA Polska współpracuje z inżynierami z firmy G–Flex już od paru lat. Obie firmy zgodnie uważają, iż najważniejszą zaletą współpracy jest dobra komunikacja pomiędzy partnerami, a w szczególności inżynierami odpowiedzialnymi za oprogramowanie i projekty. ,,Profesjonalizm, tak naszym zdaniem, najtrafniej określić można odczucia płynące ze współpracy z COPA-DATA Polska. Profesjonalna obsługa w atmosferze życzliwości i rzetelne wsparcie techniczne, będące wyznacznikiem jakości świadczenia usług na rynku. Wszystko to sprawia, że firmę COPA-DATA i platformę zenon polecamy wszystkim, którzy chcą dostarczać produkty najwyższej jakości" – potwierdza prezes G-Flex, Rafał Golnau. A jakie są oczekiwania nowego członka programu partnerskiego? Pan Golnau odpowiada: „Chcemy, aby przystąpienie do programu partnerskiego było bodźcem do rozwoju naszych pracowników oraz produktów. Możliwość czerpania wiedzy od wysoko wykwalifikowanych inżynierów wsparcia technicznego oraz wymiana doświadczeń z innymi partnerami programu jest ekscytującą wizją dla rozwoju firmy".

Z kolei firma PV Solar rozpoczęła współpracę z COPA-DATA Polska niedawno, ale już mocno zaznaczyła swoją obecność w programie. „Pierwsze rozmowy z firmą COPA-DATA odbywały się z końcem roku 2020, od początku roku 2021 podjęliśmy współpracę w ramach przeszkolenia w zakresie obsługi platformy zenon, a teraz wkraczamy na rynek jako oficjalny partner COPA-DATA. Czego oczekujemy? Mamy nadzieję, że nadal będą nas wspierać w kwestiach technicznych, które nas zaskoczą, razem z nimi będziemy się rozwijać i tworzyć ciekawe projekty.

Rozwiązania rynkowe są ograniczane i nie zawsze wystarczały na potrzeby naszych projektów, potrzebowaliśmy więc uniwersalnego narzędzia pozwalającego na nieograniczone możliwości. Oferta firmy COPA-DATA spełnia wszelkie nasze wymagania, a zaangażowanie i podejście do partnerów zaważyło o decyzji" – mówi Sławomir Oczoś i dalej kontynuuje: ,,Ponadto ze względu na dotychczasowy, krótki okres współpracy firma PV Solar wdrożyła na razie oprogramowanie zenon w kilku projektach pokazowych – m.in.: monitoringu farm fotowoltaicznych oraz systemów zarządzania energią w placówkach przemysłowych. „Jednak ze względu na spore zainteresowanie tymi rozwiązaniami, w najbliższym czasie rozpoczynamy nasze pierwsze oficjalne projekty" – kończy Pan Sławomir Oczoś.

(gz)

Kategoria komunikatu:

Z życia branży

Dodał:
COPA-DATA Polska Sp. z o.o.
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Czytaj także