Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2024-01-09
Kursy e-learningowe EPLAN przynoszą szybkie rezultaty

Przygotuj się do efektywnej inżynierii w wersji 2024

Odkryj nieograniczone możliwości programu, nowe funkcje, zdobądź wskazówki w zakresie inżynierii i zwiększ efektywność pracy dzięki nowym kursom e-learningowym EPLAN. Firma EPLAN, dostawca rozwiązań inżynieryjnych, zapewnia swoim użytkownikom na całym świecie cenne treści szkoleniowe dostępne aż w szesnastu językach. Wyjątkowe jest to, że wszystkie kursy e-learningowe są zgodne z międzynarodowymi standardami i są w pełni dostosowane do danego kraju. Nowością jest szkolenie EPLAN Update 2024, które ułatwia użytkownikom rozpoczęcie pracy i oferuje nowe funkcje, takie jak obliczenia matematyczne dla właściwości bloków.

 

Kursy e-learningowe to forma samokształcenia, która cieszy się dużym uznaniem i staje się coraz bardziej powszechna. Od 2020 roku firma EPLAN, koncentrując się na potrzebach klientów, inwestuje znaczne środki w ten obszar i udostępnia liczne kursy e-learningowe na stronie www.eplan.com. Dr Dusko Lukac, Dyrektor ds. edukacji zawodowej w firmie EPLAN, wyjaśnia: "Naszym celem jest, aby użytkownicy pracowali jak najefektywniej z Platformą EPLAN. Dzięki szkoleniom aktualizacyjnym w formacie kursów e-learningowych, prezentujemy im nowe funkcje oprogramowania. Nasze doświadczenia pokazują, że kiedy użytkownicy w pełni wykorzystują oprogramowanie, odnoszą również największe sukcesy w planowaniu projektów i inżynierii."

 

Przygotowanie do nowej Platformy EPLAN 2024

Platforma EPLAN 2024 jest dostępna od września 2023 roku, a użytkownicy wykazują duże zainteresowanie nowymi funkcjami. Nowy kurs e-learningowy "EPLAN Update Training 2024" składa się z 18 modułów i zapewnia cenne źródło wiedzy o najważniejszych innowacjach, na przykład w zakresie obliczeń matematycznych dla właściwości bloków w EPLAN. Umożliwiają one m.in. dokonanie porównań statystycznych oraz określenie odpowiedniego urządzenia ochronnego. Aktualne moduły kursów e-learningowych dla wersji 2024 obejmują także inne tematy związane z Platformą EPLAN i są podzielone na sześć obszarów tematycznych:

  • Interfejs użytkownika (większa łatwość użytkowania)
  • Właściwości bloków (złożone obliczenia)
  • Zaciski (zoptymalizowany edytor zacisków)
  • Sterownik PLC (ulepszenia w adresowaniu symbolicznym)
  • Platforma EPLAN (optymalizacje w nowej wersji)
  • EPLAN Pro Panel (obliczenia masy całkowitej dla szaf sterowniczych, kostka nawigacyjna i wiele innych)

 

Dzięki nowym kursom e-learningowym dla Platformy EPLAN 2024, użytkownicy mogą nauczyć się korzystać z nowych funkcji matematycznych.
Rys. 1 Dzięki nowym kursom e-learningowym dla Platformy EPLAN 2024, użytkownicy mogą nauczyć się korzystać z nowych funkcji matematycznych.

Przygotowanie w zaledwie 45 minut

Jak wyglądają kursy e-learningowe? Na początku znajduje się wprowadzenie wyjaśniające nowe funkcje. Następnie przechodzi się do szczegółowych treści w ramach inżynierii na Platformie EPLAN. Krótki quiz na końcu każdego kursu e-learningowego daje uczestnikom pewność, że dobrze zrozumieli temat. Jeśli chodzi o czas, użytkownik powinien poświęcić przeciętnie 30 do 45 minut na moduł, aby zapoznać się z danym tematem.

 

Uwzględnienie standardów międzynarodowych
Obecnie dostępnych jest około 1 500 kursów e-learningowych dostępnych aż 16 językach, w tym na przykład japońskim i chińskim, a wyjątkowe jest to, że wszystkie treści są w pełni dostosowane do danego kraju! Użytkownicy nie muszą ograniczać się do czytania nagłówków, lecz otrzymują pełną treść kursu w konkretnym języku. Krótkie, interaktywne moduły szkoleniowe, dostosowane do międzynarodowych standardów, pozwalają osiągnąć szybki sukces w samodzielnej nauce użytkownikom na całym świecie.

Rys. 2 Nowa kostka nawigacyjna to tylko jeden z wielu tematów omawianych w kursie e-learningowym dla obecnej wersji EPLAN Pro Panel.
Rys. 2 Nowa kostka nawigacyjna to tylko jeden z wielu tematów omawianych w kursie e-learningowym dla obecnej wersji EPLAN Pro Panel.

Dostęp do kursów jest bezpłatny dla klientów korzystających z subskrypcji oraz dla nauczycieli i studentów w obszarze Eplan Education. Użytkownicy mogą po prostu zalogować się na stronie www.eplan.com i rozpocząć odpowiedni kurs e-learningowy, pozwalający efektywne korzystać z najnowszych funkcji.

 

Więcej informacji

Autor:
materiały firmowe
Źródło:
www.eplan.pl
Dodał:
EPLAN Sp. z o.o.

Czytaj także