Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2023-04-13
Ultraszybki terminal wagowy IND360

Wyświetlacze do automatyzacji kontroli dawki oraz do wag zbiornikowych i systemów napełniania

Terminale wagowe dla producentów OEM, producentów maszyn oraz integratorów systemów

Te kompaktowe, ekonomiczne i łatwo integrowane terminale są dostępne w wielu wykonaniach obudów do różnych napięć i z różnymi interfejsami magistrali przemysłowej, co ma na celu spełnienie wymagań klientów. Różnorodność interfejsów magistrali przemysłowej gwarantuje możliwość połączenia z posiadanymi urządzeniami. Większość modeli ma certyfikat dopuszczający do pracy w obszarach sklasyfikowanych jako kategoria 2, strefy 2 i 22. Poświadczona certyfikatem zgodność ze standardami ODVA, PROFIBUS i PROFINET International sprzyja zapewnieniu niezawodnego działania, a takie narzędzia, jak przykładowy kod i dodatkowe profile Rockwell ułatwiają integrację.

Najwyższa wydajność IND360:

Dzięki ultraszybkiemu przetwarzaniu w połączeniu z najczęściej używanymi na świecie sterownikami PLC, terminal IND360 pomaga zwiększyć produktywność i wydłużyć czas pracy bez przestojów. Aby upewnić się, że system działa zgodnie z oczekiwaniami i szybko reagować na pojawiające się problemy, należy skorzystać z funkcji monitorowania stanu i alarmowania Smart5™. IND360 obsługuje:

  • Wagi analogowe
  • Wagi POWERCELL®
  • Wagi precyzyjne

Uproszczona integracja

IND360 jest dostępny z certyfikowanymi interfejsami automatyki, przykładowym kodem programowania, dokumentacją i sterownikami automatyki, w tym Rockwell EDS, Siemens GSD, GSDML i blokiem funkcyjnym. Nowoczesny interfejs sieciowy umożliwia wygodną lokalną i zdalną konfigurację oraz obsługę.

Wiele zastosowań

Fabrycznie zaprogramowana aplikacja do półautomatycznych lub całkowicie automatycznych procesów ważenia zbiorników pozwala skorzystać z wiedzy METTLER TOLEDO w zakresie ważenia, aby zwiększyć wydajność procesu bez konieczności poświęcania czasu na indywidualne programowanie.

Globalna zgodność z przepisami

Zweryfikowana zgodność serii produktów IND360 ze światowymi przepisami i normami pozwala na usprawnienie procesu zamówień, szybsze wdrożenie i bardziej efektywne uruchomienie procesów i obiektów zagranicznych bez typowych problemów związanych z eksportem urządzeń.

Duża przejrzystość procesów

IND360 zapewnia natychmiastowy wgląd w stan procesu i poziomy zapasów za pośrednictwem interfejsu internetowego lub opcjonalnego interfejsu HMI (człowiek-maszyna). Można być pewnym wydajności swojej maszyny oraz uniknąć produktów niespełniających specyfikacji i niepotrzebnych odpadów, zanim stanie się to poważnym problemem biznesowym.

Terminale i przetworniki dla producentów OEM oraz integratorów systemów objęte są wsparciem technicznym na całym świecie, łatwo integrowane z liczącymi się systemami maszyn i magistral przemysłowych do systemów automatyki.

Więcej na temat IND360 

Autor:
METTLER TOLEDO
Dodał:
Mettler-Toledo Sp. z o. o.

Czytaj także