Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2021-07-15  |  Ostatnia aktualizacja: 2021-07-15
Avrotech laureatem konkursu „Dobra Firma 2021” w kategorii „Najlepszy Inwestor”
Dobra Firma 2021 Laureaci INWESTOR
Dobra Firma 2021 Laureaci INWESTOR

Poznańska firma Avrotech, specjalizowany dostawca najwyższej jakości energooszczędnych technologii dla przemysłu oraz oficjalny partner Parker Hannifin, światowego lidera technologii napędu i sterowań, została laureatem konkursu Dobra Firma 2021 w kategorii „Najlepszy Inwestor". Wyróżnienie to przyznawane jest przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców (ZPP), największą tego typu organizację w Polsce, reprezentującą głównie małych i średnich przedsiębiorców. Celem konkursu jest wyróżnienie tych MŚP, których działania w dziedzinie przedsiębiorczości, zarządzania i innowacyjności zasługują̨ na szczególne uznanie.

Wybór kandydatów do nagród odbywa się na podstawie twardych danych dostępnych w KRS, informacji dostarczonych przez agencję wywiadu gospodarczego Info Veriti Polska oraz dodatkowych kryteriów opracowanych przez ekspertów ZPP na podstawie odpowiednio zważonych wskaźników finansowych. Poza statuetką przedstawiającego niedźwiedzia wszyscy laureaci otrzymują także licencję na używanie znaku Dobrej Firmy.

„Małe i średnie przedsiębiorstwa są solą polskiej gospodarki. Tworzą̨ znaczną cześć́ polskiego PKB i zatrudniają̨ łącznie największą liczbę̨ pracowników. Przykład Avrotech – lidera biznesu pokazuje, jak efektywne działania i potencjał pracowniczy przyczyniają̨ się̨ do rozwoju regionu i tworzą̨ miejsca pracy", podali w uzasadnieniu organizatorzy konkursu.

„Bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia, stanowiącego ukoronowanie naszego rozwoju we współpracy z Parker Hannifin w ostatnich kilku latach. Szczególnie istotny jest dla nas fakt, że nasza firma nie zgłaszała się do konkursu samodzielnie, lecz to organizatorzy wyłonili ją jako laureata na podstawie obiektywnych danych rynkowych", zaznaczył Adam Kucza, Dyrektor Zarządzający Avrotech. „Osiągnęliśmy sukces na szczeblu regionalnym, ale to zasługa pracowników Avrotech działających w całym kraju, nie tylko w Wielkopolsce".

„Jesteśmy dumni z nagrody otrzymanej przez naszego partnera, która udowadnia nie tylko potencjał biznesowy leżący w polskich małych i średnich przedsiębiorstwach, ale również korzyści płynące z budowania i pielęgnowania długotrwałych relacji i wymiany doświadczeń pomiędzy Parker Hannifin, a przedstawicielami naszej sieci dystrybucyjnej", powiedział Mirosław Kubaś reprezentujący Parker Hannifin w Polsce.

Avrotech powstał w wyniku zmian systemu dystrybucji w polskim oddziale koncernu Parker Hannifin. Strukturę firmy stanowią byli pracownicy Parkera posiadający dwudziestoletnie doświadczenie w branży. Dzięki niemu Avrotech oferuje doradztwo techniczne nie tylko w zakresie samych produktów, lecz również ich zastosowań przemysłowych.

Zakres usług świadczonych przez Avrotech obejmuje dostawę urządzeń uzdatniania sprężonego powietrza, przemysłowych generatorów azotu i agregatów wody lodowej, ale również wykonanie kompleksowych rozwiązań pod klucz z ich wykorzystaniem. Głównym priorytetem oferowanych rozwiązań jest minimalizacja kosztów energetycznych przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższych wymagań jakościowych.

Firma zapewnia klientom również całościową obsługę serwisową obejmującą pierwszy rozruch, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, przeglądy okresowe i diagnostyczne, konserwację oraz naprawy awaryjne. Firma dysponuje magazynem części zamiennych i eksploatacyjnych oraz posiada bogate wyposażenie w urządzenia serwisowe jak przenośne analizatory tlenu, mierniki punktu rosy, precyzyjne przepływomierze gazów, etc. Dzięki zespołowi przeszkolonych techników, wyposażonych w nowoczesny sprzęt serwisowy oraz korzystających z zaawansowanego oprogramowania diagnostycznego firma jest wstanie błyskawicznie usnąć wszelkie usterki.

Kompetentne doradztwo techniczne, energooszczędne rozwiązania techniczne wysokiej jakości oraz sprawny serwis stały się znakiem rozpoznawczym Avrotech, obsługującego wiele branż, jak: przemysł spożywczy, napojowy, motoryzacyjny czy firmy handlowo-serwisowe.

Avrotech współpracuje z firmą Parker Hannifin od czterech lat. Poza siedzibą w Poznaniu, firma posiada również oddział i magazyn w Katowicach. Inżynierowie sprzedaży i technicy Avrotech operują na obszarze całego kraju.

(gz)

Kategoria komunikatu:

Nagrody i wyróżnienia

Dodał:
Parker Hannifin Sales CEE
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Czytaj także