Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2019-12-03   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-12-03
Beckhoff Automation podpisało umowę z BMW
fot. pixabay
fot. pixabay

Przedsiębiorstwo Beckhoff Automation zawarło umowę z grupą BMW na dostawę systemów IPC. Firma będzie dostarczać je do zakładów produkcyjnych na całym świecie początkowo do 2030 roku.

Oznacza to, że technologia Beckhoff IPC stanie się globalnym standardem BMW. Komputery przemysłowe i dotykowe panele sterownicze będą wykorzystywane zarówno w nowych zakładach, jak i przy okazji modernizacji.

Zastosowane zostaną standardowe produkty Beckhoff, które zostały w pewnym stopniu przearanżowane w celu zagwarantowania optymalizacji istniejących zakładów przy uwzględnieniu bibliotek specyficznych dla klienta. Kompleksowa oferta produktów Beckhoff daje BMW możliwość korzystania z najnowszych podzespołów w szerokim zakresie form komputerów IPC.

Połączenie wszystkich etapów rozwoju produktu - od opracowania płyty głównej IPC i systemu BIOS po adaptacje mechaniczne - stanowi odpowiedź na specyficzne wymagania klienta. W połączeniu z pełną kontrolą łańcucha wartości dodanej opartej na wewnętrznym montażu i produkcji w Verl, producent oferuje doskonałą infrastrukturę dla długoterminowego partnerstwa z motoryzacyjnym gigantem. Ponadto globalnie dostępne usługi świadczone przez Beckhoff zapewniają mu wsparcie dla zakładów produkcyjnych rozmieszczonych na całym świecie.

(rr)

Kategoria wiadomości:

Nowinki techniczne

Źródło:
fierceelectronics
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »