Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2020-01-14   |  Ostatnia aktualizacja: 2020-01-14
Bezprzewodowy odczyt z sieci CAN
fot. pixabay
fot. pixabay

Nowe czujniki HIOKI od MDL Technologies Signals pozwalają na niezawodny odczyt z kabli magistrali CAN bez potrzeby odizolowywania przewodów.

Podczas opracowywania i weryfikacji systemów magistrali CAN inżynierowie często spotykają się z problemem pomiaru sygnałów magistrali opartym na potrzebie pozbycie się izolacji z przewodów magistralowych, by móc odczytać płynące nimi sygnały.

Dzięki nowym czujnikom serii SP7000 ten czasochłonny proces odchodzi do lamusa. Ich właściwości pomiarowe umożliwiają niezawodne i powtarzalne wykrywanie przez izolację kabla nawet słabych sygnałów.

Każdy z czujników wyposażony jest w standardowy 9-stykowy interfejs D-SUB, który można wykorzystać do podłączenia dowolnego konwencjonalnego analizatora magistrali CAN. Dzięki temu użytkownicy nie muszą inwestować w nowy sprzęt analityczny.

- Nasze sensory przyniosą wiele korzyści w przemyśle motoryzacyjnym, szczególnie przy projektowaniu silników i pojazdów, gdzie znaczna ilość czasu marnowana jest na zdejmowanie izolacji i wymianę uszkodzonych kabli - powiedział Mark Lucock, dyrektor zarządzający MDL.

(rr)

Kategoria wiadomości:

Nowinki techniczne

Źródło:
electropages
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :