Witaj Rejestracja

Nie jesteś zalogowany

Zaloguj się
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu » zamknij
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
  • Komunikat firmowy
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2017-11-09   |  Ostatnia aktualizacja: 2017-11-09

COPA-DATA ma nowego dystrybutora w Japonii

Wspólpraca COPA-DATA z LINX
Wspólpraca COPA-DATA z LINX

Przedsiębiorstwo badawczo-rozwojowe LINX z siedzibą w Jokohamie zostało nowym japońskim dystrybutorem oprogramowania zenon stworzonego przez firmę COPA-DATA. Firma założona w 1990 r. specjalizuje się w dystrybucji najnowocześniejszej automatyki na terenie Japonii. Podczas dystrybucji oprogramowania zenon firma LINX wykorzysta swoją szeroką i ugruntowaną sieć sprzedaży i partnerów.

„Cieszymy się, że możemy wejść na japoński rynek za pośrednictwem naszego nowego dystrybutora, firmy LINX. Nasze rozwiązania oparte na oprogramowaniu zenon są idealnie dostosowane do potrzeb kraju najnowszych technologii, jakim jest Japonia. Wierzymy, że jest to rynek z ogromnym potencjałem i zamierzamy udzielić ekspertom z firmy LINX najlepszego wsparcia sprzedażowego i technicznego" – powiedział Stefan Reuther, dyrektor ds. sprzedaży w COPA-DATA. Wybrani inżynierowie firmy LINX już brali udział w szkoleniach z zakresu oprogramowania zenon, dzięki czemu mogą natychmiast przekazywać zdobytą wiedzę klientom i partnerom. Ponadto, nasz partner będący uznanym integratorem systemów w Japonii wdrożył już pierwsze projekty zenon.

Doświadczenie, sieć dystrybucji, wykwalifikowani specjaliści

Jako dystrybutor oprogramowania zenon, firma LINX będzie w przyszłości jako jedyna zajmować się jego sprzedażą i dystrybucją na terenie Japonii. LINX ma wieloletnie doświadczenie jako dystrybutor podzespołów automatyki i systemów wizualizacji, kontroli i sterowania. Oprócz siedziby w Jokohamie, firma posiada trzy biura sprzedaży w Japonii. Co miesiąc organizowane są szkolenia techniczne, zapewniające szybkie przekazywanie wiedzy firmom partnerskim prowadzącym projekty. Na corocznym wydarzeniu LINX Days ponad 1000 uczestników z firm partnerskich i handlowych poznaje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie automatyki przemysłowej.

(gz)

Kategoria komunikatu:
Z życia firmy
Źródło:
COPA-DATA Polska Sp. z o.o.

Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego zapytania ofertowego. Ty tylko wypełniasz formularz - my zajmujemy się resztą. Im więcej podasz szczegółów, tym bardziej precyzyjne odpowiedzi otrzymasz od dostawców.

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe