Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2018-10-15   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-02-06
Niskokosztowy leasing samochodowy – kalkulator pomoże w doborze raty
Niskokosztowy leasing samochodowy – kalkulator pomoże w doborze raty

Leasing EasyDrive oferuje klientom niskie raty, dzięki którym mogą płacić jeszcze mniej i wybierać spośród szerokiej oferty modeli marki Volkswagen i ich wyposażenia, nawet przy ograniczonych możliwościach budżetowych. Jak niskie raty oferuje ten leasing samochodowy? Kalkulator rat odpowie na to pytanie.

 

Leasing samochodowy – kalkulator wskaże najniższe raty

Dla biorących leasing samochodowy kalkulator może służyć za przewodnika w doborze odpowiedniego modelu auta bądź jego wyposażenia. Dzięki niemu bowiem szybko można przekonać się, że za Volkswagena T-Roc z silnikiem o poj. 1,5 l TSI o mocy 150 KM i 7-stopniową automatyczną skrzynią biegów DSG, w wersji wyposażenia Advance, który kosztuje 98390 zł, rata może wynieść 492 zł netto w leasingu samochodowym. Kalkulator do wyliczenia takiej raty musi mieć również zaznaczone dane, takie jak:

 • Okres trwania umowy leasingowej: 48 miesięcy.
 • Wysokość opłaty wstępnej: 30 proc. wartości auta.
 • Roczny limit przebiegu: 20 tys. km.

Auto po doposażeniu – czy zmieni się leasing samochodowy? Kalkulator pomoże ci to obliczyć

Jeśli możliwości budżetowe pozwalają na to, warto samochód ten jeszcze trochę doposażyć, decydując się np. na zakup Pakietu Drogowego. Co wchodzi w skład pakietu?

 • Reflektory LED, modne i użyteczne.
 • Składane elektrycznie zewnętrzne lusterka.
 • System Blind Spot, monitorujący martwe pole w bocznych lusterkach.
 • System Rear Traffic Alert, czyli asystent wyjazdu z miejsca parkingowego.
 • System Light Assist – czujnik automatycznej zmiany świateł mijania na drogowe.

Taki pakiet kosztuje 7340 zł. Jego dołożenie do omawianego Volkswagena T-Roc sprawi, że wartość auta wyniesie w sumie 105730 zł. Jak to wpłynie na ratę? Kalkulator leasingowy pokazuje, że jeśli pozostałe parametry kalkulacji pozostaną bez zmian, wyniesie ona 528 zł netto. Wzrośnie zatem o 36 zł miesięcznie w stosunku do poprzedniej kalkulacji.

Brak opłaty wstępnej a kalkulator leasingowy

Dla przykładu, doposażone już auto, bez opłaty wstępnej (czyli wynosiłaby ona 0 zł), przy pozostawieniu pozostałych parametrów bez zmian (okres trwania umowy 48 miesięcy i limit przebiegu 20 tys. km. rocznie) – będzie miesięcznie kosztowało 1129 zł netto. Natomiast, jeśli chcielibyśmy płacić za ten konkretny model 1 proc. jego wartości, wystarczy ustawić parametry kalkulatora leasingowego w następującej konfiguracji:

 • 48 miesięcy leasingu,
 • 10 proc. opłaty wstępnej,
 • 30 tys. kilometrów przebiegu rocznie,

aby uzyskać miesięczną ratę równą 1058 zł netto. Dzięki kalkulatorowi leasingu każdy będzie mógł sprawdzić i dopasować ratę do swoich potrzeb i możliwości finansowych.

Kategoria komunikatu:

Komunikat sponsorowany

Źródło:
vwbank.pl

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.