Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Faulhaber robotic
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2014-11-29  |  Ostatnia aktualizacja: 2014-12-03
Oferta pracy: Inżynier ds. Sprzedaży

Inżynier ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa, Katowice, Poznań

OPIS STANOWISKA:

  • Sprzedaż produktów firmy,
  • Realizowanie wyznaczonych planów sprzedaży,
  • Aktywne poszerzanie bazy klientów firmy:
    - poszukiwanie potencjalnych klientów,
    - tworzenie harmonogramu spotkań z klientami,
    - prowadzenie spotkań handlowych zarówno u klientów, jak i w siedzibie firmy,
    - prezentacja produktów firmy,
    - dobór urządzeń dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta,
    - tworzenie ofert handlowych w systemie CRM,
    - negocjowanie warunków handlowych,
  • Obsługa klientów firmy z zachowaniem obowiązujących standardów,
  • Wsparcie techniczne i aplikacyjne w firmie i u klientów,
  • Doradztwo z zakresu automatyki przemysłowej,
  • Stałe poszerzanie wiedzy na temat oferowanych produktów oraz ich zastosowania,
  • Współpraca z działem technicznym w zakresie zaawansowanego wsparcia/doradztwa technicznego.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w branży automatyki przemysłowej
  • Znajomość zagadnień technicznych z zakresu eksploatacji urządzeń automatyki (PLC,HMI, napędy)
  • Znajomość lokalnego rynku automatyki,
  • Sumienność,
  • Komunikatywność,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dodatkowo atutem będzie doświadczenie na stanowisku handlowym oraz wykształcenie kierunkowe.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie połączone z systemem prowizyjnym,
  • Dobrą atmosferę,
  • Umowę o pracę,
  • Szkolenia krajowe oraz zagraniczne,
  • Możliwość zdobywania nowych umiejętności i doświadczeń z zakresu automatyki,
  • Pracę w zmotywowanym zespole,
  • Pakiet dodatkowych świadczeń.

Chętnych zapraszamy na naszą stronę, w celu złożenia niezbędnych dokumentów

Kategoria komunikatu:

Inne

Dodał:
Induprogress sp. z o.o.
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.