Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2014-12-03  |  Ostatnia aktualizacja: 2014-12-03
Oferta pracy: Inżynier ds. Wsparcia Technicznego

Inżynier ds. Wsparcia Technicznego

Miejsce pracy: Warszawa, Katowice

OPIS STANOWISKA:

  • Wsparcie techniczne klientów oraz działu sprzedaży w zakresie oferowanych produktów,
  • Realizowanie projektów programistycznych z zakresu automatyki,
  • Wsparcie klientów firmy w trakcie wdrożeń - wyjazdy służbowe,
  • Prowadzenie specjalistycznych szkoleń z zakresu oferowanych produktów u klientów firmy,
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych,
  • Tworzenie materiałów pomocniczych – dokumentacje, FAQ, przykładowe aplikacje,
  • Stałe poszerzanie wiedzy na temat oferowanych produktów oraz ich zastosowania.

WYMAGANIA:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie przy wdrażaniu, eksploatacji urządzeń automatyki przemysłowej,
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z serwonapędami, sterownikami PLC, panelami operatorskimi oraz falownikami,
  • Dobra organizacja czasu pracy,
  • Umiejętność współpracy z innymi pracownikami firmy,
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania zagadnień technicznych,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość języka angielskiego (na poziomie umożliwiającym samodzielne korzystanie z dokumentacji technicznej).

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę,
  • Szkolenia krajowe oraz zagraniczne,
  • Dostęp do nowych technologii,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Możliwość zdobywania nowych umiejętności i doświadczeń z zakresu automatyki,
  • Pracę w zmotywowanym zespole,
  • Pakiet dodatkowych świadczeń.

Chętnych zapraszamy na naszą stronę, w celu złożenia niezbędnych dokumentów

Kategoria komunikatu:

Inne

Dodał:
Induprogress sp. z o.o.
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Czytaj także