empty
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2024-05-16  |  Ostatnia aktualizacja: 2024-05-16
Panele fotowoltaiczne Ja Solar - rodzaje, informacje i zalety
Panele fotowoltaiczne Ja Solar - rodzaje, informacje i zalety

Rynek paneli fotowoltaicznych obfituje w nowoczesne rozwiązania technologiczne. Na tle konkurencji wyróżnia się zwłaszcza jedna marka – Ja Solar. Oferuje zaawansowane moduły słoneczne, których zastosowanie może zwiększyć wydajność całej instalacji fotowoltaicznej. Opisujemy poniżej te niezwykłe konstrukcje i systemy, by ułatwić Ci wybór paneli do przyszłej inwestycji w zieloną energię!

 

Panele Ja Solar i ich rodzaje

Do dyspozycji inwestorów oddano panele fotowoltaiczne Ja Solar w 4 typach:

 

Polikrystaliczne

To najtańsza z oferowanych opcji, która charakteryzuje się sprawnością na poziomie 14-19%. Panele Ja Solar w wariancie polikrystalicznym wybierane są przez osoby szukające niższych cen.

 

Monokrystaliczne

Moduły Ja Solar w opcji monokrystalicznej są nieco droższe, jednak rekompensują to wyższą sprawnością (do 25%). Oznacza to większe zyski z tej samej powierzchni paneli w porównaniu do wariantów polikrystalicznych.

 

Bifacjalne

To unikalne rozwiązanie na rynku paneli fotowoltaicznych. Generują energię elektryczną nie tylko z frontu, ale też z drugiej strony modułu. To oznacza zwiększenie wydajności nawet o 20%.

 

Fullblack

To wariant estetyczny i niezwykle odporny na działanie warunków zewnętrznych. Powierzchnia paneli, jak i ramki okalające pokryte są cienką warstwą o czarnej barwie. Dodatkowe zabezpieczenie chroni je przed uderzeniami gałęzi czy gradu.

Zapoznaj się z ofertą na stronie: https://sklep.enovus.pl/moduly-fotowoltaiczne/ja-solar/

 

Moduły fotowoltaiczne Ja Solar a nowoczesne technologie

Wyjątkowa konstrukcja paneli słonecznych to niejedyna korzyść przemawiająca za ich wyborem. Producent implementuje w nich również nowoczesne technologie i systemy zwiększające wydajność. Moduły fotowoltaiczne Ja Solar są wyposażone w technologię PERC (Passivated Emitter Rear Cell). Wyróżnia się innowacyjnym podejściem do projektowania tylnej strony modułów Ja Solar w porównaniu do konkurencyjnych produktów. System PERC redukuje odbicie promieniowania słonecznego i zwiększa jego przechwytywanie, co procentuje wyższym poziomem wydajności.

Kolejny system, o którym warto wspomnieć to half-cell. To innowacyjne i bardzo proste w działaniu rozwiązanie, które redukuje straty na skutek zacienienia. Moduły Ja Solar w opcji half-cell są podzielone na pół. Taka konstrukcja sprawdza się zwłaszcza w miejscach o wysokim ryzyku zacienienia, by panele mogły generować maksymalne zyski energetyczne mimo częściowego zasłonięcia np. przez korony drzew.

Zaawansowanie technologiczne paneli Ja Solar widać też w zastosowaniu technologii Smart Hot-Spot Protection. Polega ona na monitorowaniu, wychwytywaniu i zabezpieczaniu punktów narażonych na przegrzanie. W zależności od wariantu system może zmniejszyć generowaną moc lub aktywują chłodzenie pasywne do zmniejszenia temperatury w danym miejscu. Dzięki temu panele fotowoltaiczne Ja Solar są bardziej wydajne, trwalsze i bezpieczniejsze w użytkowaniu.

 

14677.jpg

 

Sięgnij po moduły Ja Solar do swojej instalacji PV!

Teraz nie pozostaje nic innego, jak skorzystać z propozycji na nowoczesne panele fotowoltaiczne Ja Solar. Zyskaj wyższą wydajność swojej inwestycji i postaw na bezpieczne w użytkowaniu moduły słoneczne!

Kategoria komunikatu:

Inne

Źródło:
sklep.enovus.pl
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.