Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2019-09-06   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-09-06
Pokaz wyjątkowergo rozwiązania do tworzenia sieci szkieletowych

Przyjazny+Dopasowany+Bezpieczny=XTRAN

MPLS_TP landing energetab.jpg
MPLS_TP landing energetab.jpg

Specjalnie dla Państwa, w czasie trwania targów Energetab 2019, będziemy w sposób cykliczny prezentowali plaormę XTran opracowaną specjalnie na potrzeby zastosowań przemysłowych. Platforma umożliwia stworzenie zorientowanej na połączenia sieci, która realizuje agregację wielu usług, jest łatwa w utrzymaniu, wielozadaniowa i zdolna do pracy w najtrudniejszych warunkach środowiskowych.

Idea plaormy XTran opiera się na węzłach sieci/kasetach połączonych poprzez infrastrukturę światłowodową o prędkościach od 1 Gbps do 40 Gbps. Możliwe jest również wykorzystanie kabli miedzianych przy użyciu technologii SHDSL. Wszystkie urządzenia końcowe dołączone są do węzłów sieciowych, a do realizacji poszczególnych usług dedykowana jest określona część infrastruktury i jej zasoby. Umożliwia to realizację wszystkich usług w pojedynczej sieci fizycznej, jednocześnie gwarantując ich wzajemną separację Jest to rozwiązanie bezpieczne i ekonomiczne. Konfiguracja i monitorowanie odbywają się za pośrednictwem graficznego, centralnego systemu zarządzania typu „wskaż i kliknij" o nazwie TXcare.

Zainteresowanych dogłębną wiedzą na temat technologii MPLS-TP, produktów OTN Sysytem, zapraszamy do rejestracji uczestnictwa na naszej stronie internetowej.

Spotkajmy się na targach. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w hali W na stoisku nr 30.

Zespół Tekniska Polska

urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.