Witaj Rejestracja

Nie jesteś zalogowany

Zaloguj się
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu » zamknij
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
  • Wiadomość
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2017-08-08   |  Ostatnia aktualizacja: 2017-08-08

Pół wieku z Denso

Pół wieku z Denso
Pół wieku z Denso

Denso obchodzi 50-lecie swojej działalności w dziedzinie robotyki, którą rozpoczęła w 1967 roku. W tamtych czasach technologia ta była stosunkowo mało znana i mało kto przypuszczał, jak ważna stanie się dla przemysłu w nadchodzących latach.

Obecnie firma Denso dostarcza roboty dla wielu gałęzi przemysłu i jest największym na świecie użytkownikiem małych robotów montażowych - od czteroramiennych robotów SCARA po manipulatory pięcio- i sześcioprzegubowe. W zakładach produkcyjnych firmy zainstalowanych jest obecnie ponad 18 tysięcy manipulatorów przemysłowych Denso, a kolejne 77 tysięcy pracuje w fabrykach należących do innych producentów.

W latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku Denso Robotics oprócz robotów przemysłowych opracowało dedykowane oprogramowanie i szereg kontrolerów. Kilka lat później rozpoczęło produkcję pierwszej jednostki przeznaczonej do odlewania aluminium.

(rr)

Kategoria wiadomości:
Z życia branży
Źródło:
controldesign

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.

Twój komentarz :

Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego zapytania ofertowego. Ty tylko wypełniasz formularz - my zajmujemy się resztą. Im więcej podasz szczegółów, tym bardziej precyzyjne odpowiedzi otrzymasz od dostawców.

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe