Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2021-03-22  |  Ostatnia aktualizacja: 2021-03-22
Studencie, rekrutacje startują już 1 kwietnia!

Aplikuj na praktyki i staże w B&R

Praktyki B&R
Praktyki B&R

Wakacyjne praktyki i staże to dla wielu studentów doskonała okazja by budować swoje doświadczenie zawodowe u sprawdzonych pracodawców. Firma B&R zaprasza na kolejną edycję praktyk i staży w swoich siedzibach oraz u swoich klientów w ramach programu Praktyki B&R w Twoim mieście.

Kiedy i gdzie?

Firma czeka na zgłoszenia studentów od 1 kwietnia do 30 maja. Studenci mogą starać się o angaż na praktyki i staże w biurach firmy w Warszawie, Poznaniu, Szczecinie i Krakowie. Do tego, dzięki ścisłej współpracy ze swoimi klientami, B&R ułatwia kontakt z wybranymi firmami, które oferują praktyki w swoich siedzibach na terenie całej Polski.

Dla kogo?

Jeśli jesteś zatem studentem kierunku związanego z automatyzacją, posiadasz ogólną znajomość zagadnień z zakresu PLC i automatyki przemysłowej, posługujesz się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej, to aplikuj do B&R. Rozmowy z kandydatami będą przeprowadzone online.

Więcej informacji na temat praktyk i staży znajdziecie również na stronie internetowej.

Sesja Q&A

Jeśli masz więcej pytań dotyczących firmy i programu praktyk weź udział w sesji Q&A na żywo już 15 kwietnia. Dzięki uprzejmości IAESTE Poland, doświadczony inżynier a obecnie Lider zespołu ds. szkoleń w firmie B&R - Marcin Kotlarek odpowie na Wasze pytania na kanale Facebook IAESTE Case Week.

Zarejestruj się na warsztat

Dodatkowo firma B&R zaprasza studentów do udziału w warsztacie online, który nie tylko pozwoli poznać firmę, ale przed wszystkim jest okazją do sprawdzenia swoich praktycznych umiejętności inżynierskich. Dbając o komfort pracy studentów, firma przewidziała 3 terminy, dla 3 grup. Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu IAESTE Case Week.

17 maja, godz. 10:00-14:00 – dla Politechniki Rzeszowskiej i AGH
18 maja, godz. 10:00-14:00 – dla Politechniki Poznańskiej i Politechniki Wrocławskiej
19 maja, godz. 10:00-14:00 – Dla Politechniki Gdańskiej i Politechniki Śląskiej

Szczegóły i zapisy już wkrótce na stronie: https://caseweek.iaeste.pl/Warsztaty

Kategoria komunikatu:

Zaproszenia

Dodał:
B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Czytaj także