Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2018-11-09   |  Ostatnia aktualizacja: 2018-11-09
Światowy rynek czujników ruchu

ResearchAndMarkets opublikowało raport „Motion Sensor Market - Forecasts from 2018 to 2023". W swoich najnowszych badaniach analitycy przewidują, że globalny rynek czujników ruchu będzie w latach 2017-2023 wzrastał w tempie 12,5%.

Zastosowanie czujników ruchu jest jedną z podstawowych technik detekcji stosowanych w branży przemysłowej. Zwiększenie wydatków na badania i rozwój w związku z wprowadzeniem nowych modeli zwiększy w najbliższym czasie popyt na sensory tego typu. Ponadto rynkowi sprzyja rosnące zastosowanie technologii ruchu w ramach sektora gier. Jednak z drugiej strony dynamicznie rosnący popyt hamowany jest przez ograniczoną skuteczność technologii w porównaniu z czujnikami aktywności termicznej.

Ameryka Północna i Europa posiadały dotychczas znaczący udział w rynku ze względu na pochodzenie głównych uczestników rynku i szybkie wprowadzanie nowych technologii. Region Azji i Pacyfiku będzie jednak świadkiem dużego wzrostu w nadchodzących latach dzięki korzystnej polityce lokalnej, która promuje przemysł wytwórczy. W tym rejonie popyt będzie również napędzany rosnącym zapotrzebowaniem na czujniku ruchu stosowane w zakresie technologii bezpieczeństwa i nadzoru.

Najważniejszymi graczami w branży, którzy zostali jako tacy wskazani w raporcie są firmy: Robert Bosch, Honeywell International, Microchip Technology, Murata Manufacturing, Texas Instruments oraz Analog Devices.

(rr)

Kategoria wiadomości:

Raporty rynkowe

Źródło:
apnews

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :