Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2023-11-17  |  Ostatnia aktualizacja: 2023-11-17
Sytuacja na rynku systemów GIS

Analitycy ARC Advisory Group przygotowali wideopodsumowanie obecnego stanu rynku systemów GIS.

System informacji geoprzestrzennej (GIS) to system przechwytywania, przechowywania, analizowania i zarządzania danymi geograficznymi i powiązanymi atrybutami, które pozostają w przestrzennym odniesieniu do Ziemi. To narzędzie, które pozwala użytkownikom na tworzenie interaktywnych zapytań, analizowanie informacji przestrzennych, edycję danych i prezentację wyników wszystkich tych operacji.

Technologia systemów informacji geograficznej może być wykorzystywana do badań naukowych, zarządzania zasobami, zarządzania aktywami, oceny oddziaływania na środowisko, planowania urbanistycznego, kartografii, kryminologii, historii, sprzedaży, marketingu i planowania tras. GIS może umożliwić planistom łatwe obliczenie czasu reakcji w przypadku klęski żywiołowej, zostać wykorzystany do znalezienia terenów podmokłych wymagających ochrony przed zanieczyszczeniem lub użyty przez dowolne przedsiębiorstwo do znalezienia nowego potencjału klientów, aby móc projektować sprzedaż w związku z ekspansją na nowe rynki.

Podsumowanie obecnego stanu rynku w kontekście oddziałujących na niego czynników, trendów oraz strategii wykorzystania można znaleźć w poniższym wideo.

(rr)

Kategoria wiadomości:

Raporty rynkowe

Źródło:
arcweb
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :

Czytaj także