Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2022-01-15  |  Ostatnia aktualizacja: 2022-01-15
Targi SPS wracają w listopadzie
fot. pixabay
fot. pixabay

Targi automatyki SPS powrócą do Norymbergi w dniach 8-10 listopada tego roku, tj. dwa tygodnie wcześniej niż obywają się tradycyjnie. Organizator pokazu, Mesago podkreślił, że ogłoszenie tej informacji na tym etapie da pewność planowania dla całej branży automatyki.

Zeszłoroczny pokaz, który miał się odbyć w dniach 23-25 listopada musiał zostać odwołany zaledwie cztery dni przed jego rozpoczęciem, ponieważ w owym czasie wskaźniki infekcji Covid-19 w Niemczech gwałtownie wzrosły, a samorząd Bawarii zakazał organizowania spotkań na dużą skalę. Kilku głównych wystawców zrezygnowało z wystawiania się na targach, zanim te zostały odwołane.

- Bardzo żałujemy rezygnacji z SPS 2021 w ostatniej chwili. Nikt z branży tego sobie nie życzył - powiedział prezes Mesago, Martin Roschkowski - Jednak teraz nadszedł czas, aby spojrzeć w przyszłość, dlatego z przyjemnością ogłaszamy, że w tym roku na SPS 2022 będziemy czekać nieco krócej.

Koncepcja wystawy jest już w końcowej fazie przygotowań, a organizatorzy twierdzą, że szczegóły zostaną wkrótce opublikowane na stronie internetowej.

(rr)

Kategoria wiadomości:

Z życia branży

Źródło:
drivesncontrols
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :

Czytaj także