Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2019-08-08   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-08-08
Automation Anywhere na zakupach w Paryżu
fot. pixabay
fot. pixabay

Automation Anywhere, globalny lider w dziedzinie Zrobotyzowanej Automatyzacji Procesów (RPA) ogłosił, że nabył prywatną firmę Klevops z siedzibą w Paryżu.

Przejęcie pozwoli szybko rozwinąć technologię RPA do poziomu Attended Automation 2.0, w którym menedżerowie mogą łatwo koordynować strumienie pracy w zespole pracowników i botów, zwiększając produktywność i zadowolenie klienta. Umożliwia to automatyzację większej liczby procesów niż kiedykolwiek wcześniej przy zachowaniu takiego samego poziomu centralnego zarządzania, bezpieczeństwa i możliwości analitycznych.

- Wykonujemy odważny krok naprzód, dostarczając na rynek Attended Automation 2.0, rozwiązanie RPA zmieniające sposób, w jaki pracują ludzie - powiedział Prince Kohli, dyrektor ds. technologii w Automation Anywhere - Technologia nabyta wraz z Klevops zmieni relacje między automatyzacją nadzorowaną i nienadzorowaną, dzięki czemu zyskają przede wszystkim przedsiębiorstwa, które skalują swoje inicjatywy automatyzacyjne we wszystkich branżach. Jest to szczególnie istotne dla sektorów bankowości, usług finansowych i telekomunikacji.

Obecnie większość przedsiębiorstw używa nienadzorowanych botów do wykonywania procesów opartych na regułach bez interwencji człowieka. Ponieważ RPA staje się coraz bardziej wszechobecne, organizacje coraz częściej wdrażają nadzorowaną automatyzację, która działa podobnie do wirtualnego asystenta. Dzięki przejęciu Klevops, Automation Anywhere umożliwi kilku pracownikom koordynację nadzorowanych zadań w wielu grupach pracowników i botów.

- Klevops realizuje misję tworzenia wartości biznesowej poprzez współpracę człowieka z botem, ulepszając tym samym sposób rozwiązywania problemów związanych z obsługą klienta - powiedział Nicolas Piau, dyrektor ds. technologii i współzałożyciel Klevops - Z przyjemnością dołączamy do Automation Anywhere i wierzymy, że to przejęcie pozwoli nam sprostać nieuniknionemu zapotrzebowaniu na automatykę nadzorowaną i możliwość robotyzacji szerszego zakresu zadań.

- Ponieważ popyt na Zrobotyzowaną Automatyzację Procesów stale rośnie w wielu branżach, takie przejęcia staną się częścią strategii rozwoju Automation Anywhere - powiedział Peter Meechan, dyrektor generalny ds. rozwoju w Automation Anywhere - Połączone rozwiązanie automatyzacji nadzorowanej oferowane przez Klevops i Automation Anywhere umożliwi po raz pierwszy współpracę między botami i ludźmi na tak dużą skalę.

(rr)

Kategoria wiadomości:

Nowinki techniczne

Źródło:
prnewswire

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :