Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2022-06-21  |  Ostatnia aktualizacja: 2022-06-21
Humanetics przejmuje mg-sensors

Humanetics ogłosiła, że mg-sensor, specjalista w projektowaniu i rozwoju wysokiej jakości czujników i systemów akwizycji danych oraz dostawca usług kalibracyjnych oficjalnie dołącza do grupy Humanetics. To partnerstwo jest kolejnym kamieniem milowym, w ramach którego spółka urzeczywistnia swoją wizję dostarczania w pełni zintegrowanych rozwiązań opartych o sprzęt, oprogramowanie, technologię IoT oraz czujniki.

Humanetics i mg-sensor współpracują ze sobą od wielu lat, oferując klientom innowacyjne produkty, a także integrując technologię mg-sensor z manekinami do testów zderzeniowych. mg-sensor jest również uznanym liderem w projektowaniu i produkcji najbardziej zaawansowanych technicznie specjalistycznych czujników tensometrycznych i sensorów dedykowanych dla sektora motoryzacyjnego, medycznego i przemysłowego. Wraz z przejęciem doda do portfolio Humanetics specjalistyczne czujniki światłowodowe, sensory naprężeń oraz przetworniki światłowodowe.

Firma mg-sensor została założona w 2011 roku i od tego czasu dzięki niej stworzono bardzo udany biznes skupiony na opracowywaniu zaawansowanych niestandardowych czujników oraz świadczeniu usług kalibracji i naprawy czujników. Połączenie Humanetics i mg-sensor przyniesie wartość dodaną dla klientów poprzez rozszerzenie gamy specjalistycznych produktów oraz wzmocnienie usług serwisowych i naprawczych dla klientów w całej Europie i na świecie.

Christopher O'Connor, prezes i dyrektor generalny Humanetics skomentował przejęcie: - Cieszymy się, że zespół mg-sensor dołącza do rodziny Humanetics. W centrum naszej wizji i mapy drogowej dla cyfryzacji jest zobowiązanie do zapewnienia naszym klientom najlepszego portfolio połączonego sprzętu, rozwiązań IoT i bezpiecznego oprogramowania. Wraz z utworzeniem naszych grup ds. bezpieczeństwa, cyfryzacji oraz czujników wiedza specjalistyczna mg-sensor przyspieszy uproszczenie i poprawę produktów i produktywności naszych klientów.

Norbert Gehri i Andreas Marroquin, dyrektorzy zarządzający mg-sensors dodali we wspólnym oświadczeniu: - Jesteśmy bardzo podekscytowani dołączeniem do Humanetics, światowego lidera w dziedzinie bezpieczeństwa, sprzętu, oprogramowania i czujników. Z niecierpliwością czekamy na współpracę i bycie częścią ścieżki wzrostu. Bardzo dobrze znamy zespół Humanetics i nie możemy się doczekać wspólnego budowania nowych rozwiązań oraz wykorzystania siły sieci klientów Humanetics do rozwoju naszej działalności.

mg-sensor będzie integralną częścią portfolio bezpieczeństwa Humanetics i będzie nadal działać pod swoją marką, aby obsługiwać obecnych klientów. Zarówno Norbert Gehri, jak i Andreas Marroquin pozostaną na stanowiskach dyrektorów zarządzających.

(rr)

Kategoria wiadomości:

Nowinki techniczne

Źródło:
businesswire
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :

Czytaj także