Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2019-07-02   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-07-02
Jubileusz 25-lecia Automatech
Jubileusz 25-lecia Automatech

W bieżącym roku nasza firma obchodzi 25-lecie istnienia. Od samego początku jesteśmy firmą inżynierską, oferujemy zarówno szeroki wachlarz usług jak i sprzedaż komponentów automatyki przemysłowej. Działamy w Polsce oraz zagranicą.


Lata 90-te, kiedy powstała firma Automatech, to czas intensywnego zainteresowania polskim rynkiem zagranicznych dostawców. W tamtym czasie wprowadziliśmy na rynek polski lub pojawiły się samodzielnie między innymi takie firmy jak: Omron, PILZ, Benedict, Panasonic, Bernstein czy Pfannenberg, z którymi nasza firma współpracuje do dziś. Z czasem, grono dostawców poszerzało się o kolejne firmy: Siemens, ASM, Captron, Cognex, Jay électronique, Emotron, Phoseon i wiele innych. Wiele z tych firm może poszczycić się 100-letnią tradycją (np. Bernstein) i globalnym zasięgiem (np. Siemens, Cognex).

W Automatech stosujemy komponenty liderów rynkowych, ponieważ jest to według naszej strategii jeden z najważniejszych elementów najwyższego poziomu usług. Oferujemy również sprzedaż produktów z magazynu przy wsparciu bieżącego doradztwa technicznego - obecnie nasza oferta obejmuje ponad 180 tysięcy produktów.

Zespół naszych ekspertów tworzą doświadczeni inżynierowie, którzy prowadzą projekty począwszy od rzetelnej analizy aktualnej sytuacji, przez zaprojektowanie rozwiązań i wdrożenie, aż po serwis poaplikacyjny.

Oferta usługowa obejmuje:
     1. modernizacje maszyn i linii produkcyjnych
     2. audyty bezpieczeństwa
     3. dostosowanie maszyn pod kątem bezpieczeństwa do przepisów EU
     4. budowę maszyn
     5. kompletnych układów sterowania urządzeniami
     6. wdrożenia i uruchomienia stacji zrobotyzowanych
     7. projekt i wykonanie szaf sterowniczych
     8. indywidualne rozwiązania, pełna obsługa techniczna, doradztwo i szkolenia.

Poniżej prezentujemy zakres współpracy z wybranymi firmami partnerskimi:

Siemens - tej firmy nie trzeba przedstawiać, jest obecna w wielu obszarach życia, również codziennego, ale dostarcza również innowacyjne rozwiązania dla przemysłu. Na początku bieżącego roku nasza firma dołączyła do grona firm partnerskich uzyskując status Solution Partner Siemens. Dla klientów oznacza to najwyższy poziom naszej kadry inżynierskiej (m.ni. dzięki regularnym szkoleniom) oraz stosowanie światowych standardów Siemens przede wszystkim z obszaru systemów bezpieczeństwa

Duża część naszych aplikacji dotyczy systemów wizyjnych z zastosowaniem produktów firmy Cognex. Wzrost wydajności linii produkcyjnych poprzez zminimalizowanie ilości produktów z defektami to doskonały temat dla kamer wizyjnych lub czytników kodów Cognexa. Tym bardziej, że firma stale udoskonala swoje produkty często wprowadzając jeszcze bardziej skuteczne nowości, by jak najlepiej odpowiadać aktualnemu zapotrzebowaniu rynkowemu. Automatech od wielu lat jest Partner System Integratorem firmy Cognex, co oznacza wysoki standard usług oparty na wieloletnim doświadczeniu.

ASM – nasza firma ma wyłączność na dostawy komponentów tej firmy w Polsce. Takie zaufanie jest możliwe jedynie dzięki silnej pozycji naszej firmy w branży automatyki przemysłowej. Czujniki firmy ASM, znane już ponad 30 lat; mają zastosowanie w różnych dziedzinach przemysłu: samochodowym, lotniczym, medycznym, obróbki metali i drewna, spożywczym, wspomagają automatyzację procesów oraz zwiększają bezpieczeństwo maszyn.

W naszych rozwiązaniach stosujemy rozwiązania wykorzystujące najnowsze trendy Industry 4.0 i AI – zgodnie z dewizą naszej firmy: budowa nowoczesnej firmy polskiej dostarczającej światową technologię z zakresu automatyzacji produkcji. Dziękujemy Państwu za dotychczasową współpracę i liczymy, że będziemy ją nadal rozwijać dla Państwa satysfakcji biznesowej.

Na naszych stronach internetowych możecie Państwo zapoznać się z pełną ofertą usługową i produktową naszej firmy oraz przykładowymi realizacjami.

dr Anna Kołodziejczyk-Mieciek
Prezes Zarządu
Automatech Sp. z o.o.

Tel. 22 753 24 80
biuro.warszawa@automatech.pl
www.automatech.pl
www.bezpieczenstwo-maszyn.com

 

Kategoria komunikatu:

Z życia firmy

Dodał:
AUTOMATECH Sp. z o.o.

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.