Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2019-09-10   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-09-10
Laserowe cięcie blach
Laserowe cięcie blach

Wszystkie osoby, którym zależy na najbardziej dokładnej i szybkiej realizacji powierzonego zlecenia powinny zdecydować się na obróbkę metalu za pomocą lasera. Niezwykła precyzja cięcia i powtarzalność elementów to tylko jedne z wielu zalet tej metody obróbki blach.

 

Laserowe cięcie blach oraz metali - na czym to polega?

Proces cięcia w metalu to miejscowe doprowadzanie energii w formie strumienia tnącego w wybrane miejsca materiału. Obróbka laserowa w profesjonalnych firmach jest przeprowadzana za pomocą zaawansowanych maszyn od renomowanych producentów, które wyróżnia wysoka precyzja i powtarzalność tworzonych elementów. Można z powodzeniem za pomocą tej metody wykrawać nawet bardzo drobne i szczegółowe projekty. Specjalistyczne oprogramowanie maszyn przeznaczonych do laserowego cięcia, pozwala na zachowanie minimalnej ilości odpadków podczas procesu produkcji i wydajne wykorzystanie materiału.

 

Dlaczego laserowe cięcie metalu?

Jest to zdecydowanie najnowocześniejsza i najbardziej wydajna forma obróbki w różnego rodzaju metalach. Pozwala wyeliminować ryzyko uszkodzeń powierzchni, odprysków i niweluje elementy odbiegające kształtem od normy. Samo cięcie laserowe nie zajmuje dużo czasu, a jednocześnie jest wyjątkowo precyzyjne. Idealna powtarzalność kształtów możliwa do uzyskania podczas stosowania tego typu obróbki jest praktycznie nie osiągalna przy innych metodach cięcia blach. Nieduża szczelina cięcia pozwala na oszczędzanie materiału poprzez eliminację odpadów powstałych podczas procesu produkcji. Uzyskane krawędzie są czyste i nie wymagają dodatkowej obróbki w celu ich wyrównania.


Do kogo zgłosić się w celu realizacji zlecenia

Wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem pracujący w polecanej przez nas firmie Investa https://investa.pl świadczą usługi profesjonalnego cięcia laserem od ponad 30 lat. Firma posiada centrale w kilku miastach Polski i zatrudnia około 600 pracowników, którzy nieustannie zapewniają najwyższą jakość wykonanych zleceń. Investa pracuje na najnowocześniejszych maszynach działających w technologii CO2 oraz FIBER. By spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów oddziały firmy pracują całą dobę, przez siedem dni w tygodniu. Sprawna i dokładna realizacja wszystkich powierzonych zleceń jest dla pracowników firmy priorytetem.

Kategoria komunikatu:

Komunikat sponsorowany

Źródło:
investa.pl
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.