Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2019-02-12   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-02-12
Mistrzostwa Polski Programistów PLC
Ilustracja nadesłana (pwr)
Ilustracja nadesłana (pwr)

Druga edycja Mistrzostw Programistów Polski PLC odbędzie się już 16 marca w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej. To jedyne takie wydarzenie, łączące pasjonatów automatyki w jednym miejscu.

W tym roku uczniowie i studenci będą mieli okazję zmierzyć się w większej ilości kategorii. Nowością jest również konkurs projektów, w których będziecie mieli okazję pochwalić się Waszą pracą. Każdy znajdzie coś dla siebie.

W tamtym roku o tytuł mistrzowski walczyli przedstawiciele 17 szkół i 16 uczelni wyższych. W tym roku mamy nadzieję, że dołączą do nas kolejne placówki!

Na Wasze zgłoszenia będziemy czekać od 1. do 17. lutego. Regulamin Mistrzostw zostanie opublikowany w najbliższym czasie, dlatego śledźcie wydarzenie i nasz fangape, aby być na bieżąco!

Czy tylko młodzi adepci znajdą coś dla siebie podczas wydarzenia? Oczywiście, że nie! Mistrzostwom towarzyszyć będą targi firm, dzięki czemu będziecie mogli porozmawiać z przedstawicielami czołowych przedsiębiorstw związanych z branżą w luźniejszej atmosferze, a dzięki prezentacjom technicznym o nowych rozwiązaniach podniesienie swoją wiedzę.

To nie wszystko, co dla Was szykujemy! Zapiszcie datę 16 marca w kalendarzu, aby nie przegapić najlepszej okazji do wymiany doświadczeń i nawiązania relacji z pozostałymi pasjonatami branży automatyki.

Szczegóły na wydarzeniu: www.facebook.com/events/2312996918713236/ oraz stronie internetowej http://mistrzostwaplc.pwr.edu.pl/. Serdecznie zapraszamy!"

Relacja z ubiegłorocznej edycji

 

Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich. Zapraszamy!

(gz)

Kategoria wiadomości:

Z życia branży

Źródło:
pwr

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :