Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2019-11-25   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-11-25
X MIĘDZYNARODOWY KONGRES CHEMIKÓW

W dniach 24 i 25 października 2019r. nasz przedstawiciel w Kazachstanie – ALEMTRADE wziął udział w międzynarodowym kongresie poświęconym chemii oraz technologii chemicznej. Wydarzenie co roku organizowane jest przez Narodowy Uniwersytet Al-Farabi w Kazachstanie. W tegorocznej edycji udział wzięło ponad 200 naukowców, którzy przedstawili ponad 120 raportów naukowych na sesjach plenarnych i dyskusyjnych. Poruszono tematykę technologii substancji i materiałów organicznych i nieorganicznych, nanomateriałów, procesów spalania. Omówiono główne problemy technologiczne i wyzwania stojące przed przemysłem chemicznym, wydobywczym i metalurgicznym.

Firma ALEMTRADE zaprezentowała produkty RADWAG dedykowane dla organizacji akademickich i ich laboratoriów badawczych. Przedstawiciele struktur handlowych i biznesowych, a także doktoranci i studenci okazali największe zainteresowanie wadze analitycznej XA 4Y.A z automatycznym system sterowania otwieraniem i zamykaniem komory wagowej. Wszyscy uczestnicy kongresu otrzymali materiały informacyjne, katalogi produktów, a także zaproszenia na seminaria edukacyjne i kursy organizowane przez firmę ALEMTRADE.

Udział w kongresie przyczynił się do nawiązania licznych relacji biznesowych. Dziękujemy ALEMTRADE za aktywną promocję marki RADWAG na rynkach Kazachstanu i państw Azji Środkowej.

Kategoria komunikatu:

Z życia branży

Dodał:
RADWAG
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.