empty
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2023-03-26
Krótki czujnik drogi firmy Solartron Metrology

Serja DZR czujników Orbit3

Nasza nowa sonda DZR/2/P ma zaledwie 36 mm długości, co stanowi co najmniej połowę długości dowolnego standardowego czujnika LVDT o zakresie 2 mm. Ma również powtarzalność do 0,25 mikrona. Nowa sonda pneumatyczna DZR ma stopień ochrony IP 65, ale można ją również uszczelnić do stopnia ochrony IP 68. Podobnie jak inne sondy cyfrowe, sonda DZR/2/P łączy się z siecią Orbit z maksymalnie 250 czujnikami, a następnie przesyła dane do komputera PC lub PLC.

- Ponad 50% krótsze niż standardowe pneumatyczne LVDT o zakresie 2 mm

- Czujniki skalibrowane cyfrowo. Powtarzalność już od 0,25 mikrona.

- Opcjonalne zabezpieczenie IP 68. (IP 65 jest standardem).

- Wymienne końcówki (gwint M2).

- Ciśnienie od 0,4 do 1 Bar

- Dostępna wersja próżniowa

Właściwy dostawca precyzyjnych rozwiązań pomiarowych będzie dysponował wiedzą fachową, doświadczeniem i zakresem technologii sond pomiarowych, aby zapewnić zaspokojenie potrzeb w zakresie metrologii inżynierskiej oraz zapewnienie wyników, które pomogą osiągnąć pożądane produkty i wydajność.

Sondy pomiarowe z serii DZ są prawdopodobnie najkrótszymi sondami dostępnymi na rynku z pełnym skalibrowanym zakresem pomiaru przemieszczenia liniowego wynoszącym 1 mm lub 2 mm. Unikalna konstrukcja łożyska tworzy bardzo krótki korpus sondy, zachowując jednocześnie wydajność standardowej sondy LVDT.

Łączenie wielu czujników za pomocą sieci Orbit Digital Measurement jest łatwe, a dane można odczytywać za pomocą odczytu Solartrona lub oprogramowania komputerowego OGS, co upraszcza integrację systemu.

Dbałość o szczegóły zarówno podczas projektowania, jak i produkcji czujnika przemieszczenia zapewnia precyzyjny pomiar przez cały okres eksploatacji przetwornika przemieszczenia liniowego.

Solartron Metrology oferuje szeroką gamę czujników przemieszczenia do wielu zastosowań z różnymi wyjściami kablowymi (promieniowymi lub osiowymi), wieloma zakresami pomiarowymi, różnymi typami kabli, takimi jak stalowy oplot, który zapewnia dodatkową ochronę czujników przemieszczenia używanych w trudnych warunkach. Jeśli nie możesz znaleźć czujnika przemieszczenia, którego potrzebujesz, skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży lub przejdz na naszą stronę internetową.

Więcej na temat można tutaj znaleźć

Autor:
Solartron Metrology - DM Sensors
Dodał:
DM-SENSORS