Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2020-02-10
Wagi kontrolne METTLER TOLEDO

Zwiększ szybkość porcjowania.

Wagi stołowe zapewniają maksymalną efektywność w zastosowaniach przemysłowych


Elektroniczne wagi stołowe zapewniają szybkie i dokładne ważenie, mieszanie, liczenie sztuk i ważenie kontrolne przy użyciu wagi przenośnej lub stołowej METTLER TOLEDO przyspiesza proces i zwiększa rentowność. Wagi przenośne i stołowe METTLER TOLEDO o stopniu ochrony do IP69k są odporne na intensywne mycie i nadają się do dowolnego środowiska przemysłowego. Nasze wagi charakteryzują się małymi gabarytami oraz zakresem ważenia od 0,6 do 600 kg, a także zweryfikowaną rozdzielczością aż do 60 000e. Udostępniają nowatorskie funkcje ważenia umożliwiające uzyskanie maksymalnej efektywności przy mniejszym nakładzie pracy operatora.

 

METTLER TOLEDO zapewnia szeroki asortyment wag kontrolnych do zastosowania w przemyśle.

 

ICS689-c-version_Small Prints_38688.tif

 

Waga klasy premium ICS689 - optymalizacja procesów

Wagi kompaktowe ICS689 są przeznaczone do ważenia kontrolnego plus/minus oraz klasyfikacji. Terminal i platforma ze stali nierdzewnej pozwalają na użycie wagi w warunkach trudnych, w mokrym otoczeniu lub w zastosowaniach wymagających zgodności z rygorystycznymi standardami higieny. Waga doskonale sprawdza się w branży spożywczej, farmaceutycznej oraz chemicznej.

 

ICS449_c_Diag_Small Prints_10360.tif

 Zaawansowana waga ICS449/469 - zaprojektowana z myślą o przyspieszeniu produkcji

Kolorowe podświetlenie wyświetlacza LCD w sposób jednoznaczny wskazuje, czy ważona masa mieści się w zakresie tolerancji. Dzięki możliwości wybrania jednego z trzech układów wyświetlane mogą być różnego rodzaju dane. Terminal ICS można indywidualnie dostosować do specyficznych potrzeb. Funkcje te zapewniają dużą dokładność odczytu, pozwalającą przyspieszyć produkcję.

 

ICS685-LA_right_totalizing_neu_Small Prints_19559.tif

 

Waga klasy premium ICS685 - wysoka wydajność produkcyjna i wiarygodne wyniki

Model ICS685 znakomicie nadaje się do zaawansowanych zadań związanych z ważeniem, takich jak liczenie części, ważenie kontrolne, sumowanie lub napełnianie. Intuicyjne menu, definiowane przez użytkownika klawisze funkcyjne, duży kolorowy wyświetlacz oraz indywidualnie dostosowywane komunikaty przyspieszają operacje i zwiększają ich precyzję. Różnorodność interfejsów gwarantuje integrację z istniejącym systemem oraz możliwość podłączenia nawet czterech wag. Seria ICS obejmuje wagi o różnych zakresach ważenia i dokładności odczytu do 0,001 g. Dzięki temu można dobrać idealny model do konkretnego zastosowania. Dostępne są wagi kompaktowe o zakresie ważenia od 0,6 kg do 35 kg oraz kombinacja terminala z platformą o zakresie ważenia nawet do 600 kg.

Ściągnij opracowanie techniczne "Zwiększ szybkość porcjowania".

 

Dowiedz się więcej - wagi stołowe METTLER TOLEDO