Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2021-04-25  |  Ostatnia aktualizacja: 2021-04-25
B&R wśród pierwszych członków nowej sieci partnerskiej EPLAN

Ściślejsza współpraca na rzecz bardziej efektywnej inżynierii

Partnerstwo pomiędzy B&R i EPLAN
Partnerstwo pomiędzy B&R i EPLAN

Gdy firma EPLAN, dostawca rozwiązań elektrotechnicznych uruchomiła nową sieć partnerskiej współpracy, wśród pierwszych jej uczestników nie mogło zabraknąć B&R. Obecnie taka skoordynowana integracja przynosi użytkownikom w jeszcze większym niż dotąd stopniu dodatkowe korzyści w postaci bardziej efektywnego projektowania i szybszego wprowadzania produktów na rynek.

Firmy B&R i EPLAN, liderów rynkowych w swoich specjalnościach, już niemal od dekady łączy współpraca, która umożliwia bezproblemową interakcję pomiędzy ich środowiskami inżynierskimi. Nowa sieć partnerska EPLAN (EPLAN Partner Network, EPN) jeszcze bardziej umacnia te relacje i zapewnia użytkownikom bardziej zaawansowane rozwiązania w ramach inżynierii typu „round-trip".

Inżynieria typu „round-trip"

Tego typu inżynieria jest łącznikiem, który umożliwia sprawną integrację środowiska inżynierskiego B&R Automation Studio i platformy Electric P8 ECAD firmy EPLAN. Oba narzędzia umożliwiają automatyczną wymianę i synchronizację konfiguracji sprzętowych, mapowań I/O i zmiennych procesów.

Programiści mogą rozpoczynać projekty od planowania oprogramowania lub elektryki, pracować w obu dziedzinach jednocześnie oraz łatwo porównywać i łączyć projekty. Równoległa inżynieria i zautomatyzowana interakcja między narzędziami przyspieszają czas wprowadzenia produktu na rynek i zapobiegają błędom wynikającym z ręcznych zmian.

Łączymy to, co najlepsze

Ludzie w B&R wiedzą, że jednym z kluczy do pomyślnego rozwoju jest użycie najlepszych dostępnych narzędzi. Dzięki połączeniu z EPLAN klienci B&R mają łatwy dostęp do najlepszego w branży oprogramowania do projektowania urządzeń, instalacji i szaf sterowniczych.

urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.