Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2019-06-14   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-06-14
Efento certyfikuje swoje produkty na rynku Korei Południowej

Internet Rzeczy

Południowokoreański dystrybutor (Chosun) firmy Efento zdecydował się na certyfikację produktów na mejscowym rynku. Pierwsze produkty uzyskała juz wymagane dokumenty.

Certyfikacja jest konieczna, ponieważ Korea Południowa ma swój odrębny system dopusczania produktów na rynek.

Duże zainteresowanie klientów wzbudzają rejestratory pracujące w standardach NB - IoT/ LTE Cat M (niedostępne jeszcze komercyjnie na polskim rynku).
Sensory pracujące w tych technologiach mają być podstawą Internetu Rzeczy.

więcej informacji www.efento.pl

Efento Sp. j. to polski producent, który oferuje rozwiązanie umożliwiające monitorowanie i analizę różnych wielkości fizycznych, oparte na bezprzewodowych sensorach i rozbudowanej platformie w chmurze oraz aplikacjach mobilnych.

Sensory mierzą, m.in.: temperaturę, wilgotność, ciśnienie różnicowe, ciśnienie atmosferyczne, wibracje, stężenie oparów paliw oraz wycieki.

Platforma umożliwia m.in.: wysyłanie powiadomień, generowanie automatycznych raportów, zarządzanie urządzeniami oraz prezentację i analizę danych pomiarowych.

Obecnie urządzenia Efento są używane przez około 3000 klientow, w tym firmy przemysłowe, farmaceutyczne, szpitale i magazyny w Polsce, USA, Wielkiej Brytanii, Korei Południowej, Norwegii, na Węgrzech, a także na Filipinach i w RPA.

W 2018 firma opracowała System Monitorowania Wielkości Fizycznych w technologii NB-IoT, który został wyróżniony przez Association for Sensors and Measurement - Niemcy nominacją do grupy 35 najciekawszych rozwiązań z zakresu techniki pomiarowej i sensorowej na świecie.

W 2019 jako jedna z pierwszych na świecie wdrożyła komercyjny system LTE Cat M1

Na produkty udzielana jest 2 letnia gwarancja.Kategoria komunikatu:

Z życia firmy

Dodał:
Efento
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.