Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2023-01-09  |  Ostatnia aktualizacja: 2024-02-08
Platformy wagowe PBD659 i PBA639 o higienicznej konstrukcji

Eliminacja ryzyka zanieczyszczeń

Platformy wagowe PBD659 i PBA639 o higienicznej konstrukcji

W środowiskach podlegających regulacjom w zakresie higieny, łatwość czyszczenia jest ważnym czynnikiem wpływającym na wydajność. Upraszczanie procesów czyszczenia staje się coraz ważniejsze nie tylko ze względu na eliminację ryzyka zanieczyszczeń, ale również na maksymalizację produktywności.

METTLER TOLEDO przedstawia platformy wagowe PBD659 i PBA639 ze stali nierdzewnej, które pozwalają stawić czoła tym wyzwaniom, dzięki konstrukcji zoptymalizowanej pod kątem higieny.
Wagi PBD659 i PBA639 mogą ważyć w zakresie od 3 kg do maksymalnie 600 kg, są wyposażone w czujniki wagowe o najwyższej dokładności w tej klasie urządzeń Nasze platformy ściśle spełniają wytyczne dotyczące higieny, umożliwiają szybkie i łatwe czyszczenie oraz są zgodne ze standardami podwyższonej dokładności, optymalizując procesy i redukując koszty.
Platformy serii PBD659 i PBA639 zostały zoptymalizowane pod kątem wielu zastosowań, doskonale sprawdzają się w wielu branżach produkcji żywności lub przetwórstwa chemicznego, farmaceutycznego i w obszarach krytycznych, gdzie przetwarzane są produkty mięsne, rybne, drobiowe, owocowe i warzywne, a także w piekarniach.

Platformy wagowe PBD659 i PBA639

Zachęcamy do zapozniania się z możliwościami platform wagowych PBD659 i PBA639 oraz kontaktu.

Kategoria komunikatu:

Nowinki techniczne

Dodał:
Mettler-Toledo Sp. z o. o.
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Czytaj także