Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2021-03-25  |  Ostatnia aktualizacja: 2021-03-25
Siłowniki pneumatyczne od producenta z Polski
Siłowniki pneumatyczne od producenta z Polski

Pneumatig to jeden z najpopularniejszych, najstarszych i zdecydowanie najbardziej znany sklep z pneumatyką w Polsce. Zajmujemy się pneumatyką od ponad 20 lat. Przez ten czas nieustannie rozbudowywaliśmy naszą ofertę wprowadzając nowe produkty uznanych światowych producentów, a także wielokrotnie wdrażaliśmy innowacyjne rozwiązania i usługi (czat, formularze zapytań, modele 3d, rozbudowany dział plików do pobrania, skuteczna wyszukiwarka produktów, porównywarka produktów, system szybkiego zamawiania i wiele innych). Właśnie wystartowaliśmy z nową linią produkcyjną siłowników pneumatycznych z amortyzacją.

 

Typy siłowników pneumatycznych, które produkujemy

Od kilku lat z powodzeniem produkujemy większość dostępnych w naszym sklepie siłowników pneumatycznych, dzięki czemu możemy pochwalić się wyjątkowo bogatą gamą modeli i funkcji. Znajdziecie u nas klasyczne siłowniki pneumatyczne o profilu rurkowym, a także siłowniki w nowoczesnej obudowie typu "H", najpopularniejszy obecnie rodzaj siłowników stosowany na rynku o średnicach od 32 mm do 320 mm, siłowniki kompaktowe, dostępne w wykonaniach z gwintem wewnętrznym lub zewnętrznym, z zabezpieczeniem anty-obrotowym, przechodnim tłoczyskiem, typu tandem oraz siłowniki kompaktowe wg normy UNITOP.

Do produkowanych przez nas siłowników posiadamy modele 3D (bardzo przydatne przy planowaniu budowy maszyn i nie tylko) - zarówno do pobrania jak i w formacie STEP. Ponadto, dzięki dostępnym konfiguratorom można dobrać siłownik o praktycznie dowolnym skoku. Współcześnie produkowane siłowniki unormowane są standardem ISO. Dzięki temu, możesz mieć pewność, że każdy zamówiony u nas siłownik pneumatyczny będzie mógł zastąpić aktualnie posiadany.

 

Do czego używane są siłowniki pneumatyczne?

Siłowniki pneumatyczne – są to urządzenie mechaniczne, które do wytworzenia siły(mocy) wykorzystują energię sprężonego gazu, co pozwala na użycie ich jako głównego elementu wykonawczego do np.wprawienia w ruch elementów maszyn także z użyciem mocy w zależności od ciśnienia podanego sprężonego powietrza. Siłowniki pneumatyczne dzięki zastosowaniu w nich czystego technicznie medium, stały się popularnym elementem maszyn, urządzeń i wszelakiej robotyki.

Wykorzystywane na szeroką skalę stały się nieodłącznym elementem ciągu technologicznego w przemyśle jako takim i gospodarce. Możemy pochwalić się także, co najważniejsze bardzo konkurencyjnymi cenami wszystkich produkowanych przez nas siłowników pneumatycznych na podzespołach europejskich producentów, które w znacznej większości pochodzą z Włoch. Warto zaznaczyć, że nasze siłowniki nie są produkowane z chińskich podzespołów.

Siłowniki produkowane przez nas na miejscu stanowią znaczący procent ogólnej sprzedaży, a wykorzystanie sprawdzonych podzespołów daje przełożenie na stale dynamicznie zmieniający się wzrost ich sprzedaży.

Szybka realizacja zlecenia klienta od chwili przyjęcia zamówienia to dla nas kluczowa sprawa wręcz priorytetowa i dokładamy wszelkich starań, aby każdy zamówiony u nas siłownik został dostarczony do klienta w ciągu 24 godzin. Udało nam się to osiągnąć poprzez rozbudowę, inwestycje i modernizację swojego parku maszynowego, jak i poprzez fachowe szkolenie osób na produkcji. Współpraca z działem logistyki, magazynem, produkcją oraz prężnie działającym zespołem handlowców pozwala nam na szybkie reagowanie na zmieniające się trendy i potrzeby rynku oraz trwałą budowę marki własnej PNEUMATIG.

Jako producent posiadamy swój magazyn części zamiennych, takich jak stałe elementy typowego siłownika pneumatycznego:

  • tuleja cylindrowa
  • pokrywa przednia
  • pokrywa tylna
  • tłok
  • pierścień uszczelniający połączenie ruchowe tłoka
  • tłoczysko

Dzięki temu błyskawicznie jesteśmy w stanie przeprowadzić diagnostykę, naprawę lub regenerację siłownika u nas wyprodukowanego. Ciekawą ale i istotną kwestią siłowników wykonanych wg. normy ISO, jest możliwość wymiany samego siłownika na nowy od innego producenta, oraz samych zestawów naprawczych, a mowa tu głównie o uszczelnieniach.

Zestawy naprawcze nie są w większości kompatybilne z siłownikami różnych producentów, więc jeśli staniemy przed koniecznością ich wymiany, skontaktujmy się z właściwym producentem produktu który eksploatujemy. Pozwoli nam to uniknąć szeregu problemów oszczędzając nasz czas, skracając czas postoju, awarii maszyny i w konsekwencji zabezpieczy nasze wydatki.

Strona internetowa firmy Pneumatig - https://pneumatig.eu/

 

Kategoria komunikatu:

Komunikat sponsorowany

Źródło:
pneumatig.eu
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.